Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BLC YELLOW H COP A4/80GR CUT
- Număr anunț
- DA20347635
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 22 I.C.BRATIANU (CUI 29464416)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 22993400-1 · Hartie sau carton ondulat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,40 RON
- Valoare finală
- 176,40 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:21
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.