Ofertă refuzată Cumpărare directă

PHENHYDAN 250mg/5ml SOL. INJ.

Număr anunț
DA20347283
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,80 RON
Valoare finală
505,80 RON
Data publicării
15.05.2018 14:09
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
20.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.