Ofertă refuzată Cumpărare directă

Scara aluminiu telescopica 3x9 5,69m

Număr anunț
DA20345147
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare finală
587,39 RON
Data publicării
15.05.2018 13:01
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
20.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.