Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 9A

Număr anunț
DA20344962
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,52 RON
Valoare finală
350,52 RON
Data publicării
15.05.2018 12:55
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
20.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.