Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese schimb statie epurare

Număr anunț
DA20339240
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
MADA - ELEMENTE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO18645581)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010,60 RON
Valoare finală
1.010,60 RON
Data publicării
15.05.2018 09:47
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
20.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.