Ofertă acceptată Cumpărare directă

mazare congelata 400g

Număr anunț
DA20365980
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMINISUL PADURII PITESTI (CUI 29361291)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15331480-5 · Legume conservate provizoriu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,55 RON
Valoare atribuită
144,55 RON
Data publicării
17.05.2018 07:54
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,55 RON

din 144,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.