Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a sistemului de irigatii pentru spatiile verzi ale zonei I din Sectorul 3
- Număr anunț
- DA20385483
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
- Cod CPV
- 76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 130.252,10 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:55
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.252,10 RON
din 130.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro