Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOCUMENTATIE TEHNICA CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE LA CLADIRILE PUBLICE - GRADINITA NR SUB 1600MP
- Număr anunț
- DA20385563
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- VALDOMING EXPERT SRL (CUI 38389402)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.120 RON
- Valoare atribuită
- 65.120 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:58
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.120 RON
din 65.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro