Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole curatenie

Număr anunț
DA20377917
Autoritate contractantă
Secretariatul National Roman al Retelei Universitatilor de la Marea Neagra (CUI 16717916)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,14 RON
Valoare atribuită
244,14 RON
Data publicării
17.05.2018 15:50
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,14 RON

din 244,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.