Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE IMPRIMANTA CF ANUNT ADV1007756

Număr anunț
DA20311756
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,38 RON
Valoare finală
437,38 RON
Data publicării
11.05.2018 10:11
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.