Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURI,POXIPOL,GHIVECE,CARTON,CALCULATOR,CLAME BIROU,LACATE
- Număr anunț
- DA20380077
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor (CUI 4577576)
- Furnizor / câștigător
- OCTAMAR SRL (CUI RO5085156)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,69 RON
- Valoare atribuită
- 278,69 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 08:51
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,69 RON
din 278,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro