Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE CONGELATA

Număr anunț
DA20396557
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
GALERIILE DACIA FELIX S.A. (CUI RO238640)
Cod CPV
03221212-5 · Fasole verde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.952,50 RON
Valoare atribuită
4.020,50 RON
Data publicării
21.05.2018 11:52
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.020,50 RON

din 3.952,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.