Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparare, modernizare si upgrade retea interna de date si internet, retea interna telefon
- Număr anunț
- DA20386435
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI RO28074725)
- Cod CPV
- 50334400-9 · Servicii de intretinere a sistemelor de comunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 12:29
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro