Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii IT
- Număr anunț
- DA20383230
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
- Furnizor / câștigător
- HITTER TECHNOLOGIES SRL (CUI 23461259)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,80 RON
- Valoare atribuită
- 277,80 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 10:42
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,80 RON
din 277,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro