Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie motocoasa si consumabile necesare
- Număr anunț
- DA20378826
- Autoritate contractantă
- SCOALA CRESTINA PRIVATA DIN CARTIERUL ROMILOR DIN LOCALITATEA TINCA (CUI 35000330)
- Furnizor / câștigător
- GRADINA VERDE SRL (CUI 15476755)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.637,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.637,41 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 18:57
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 17:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.637,41 RON
din 1.637,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro