Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 23,1% sub estimat

Deparazitare interioara

Număr anunț
DA20389642
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
PREVENT TEAM SRL (CUI 36322910)
Cod CPV
90922000-6 · Servicii de deparazitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930,90 RON
Valoare atribuită
3.793 RON 23,1% sub estimat
Data publicării
18.05.2018 15:02
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.793 RON

din 4.930,90 RON estimat 23,1%

Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 1.137,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.