Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

Carburanţi auto pe bază de bonuri valorice

Număr anunț
DA20388402
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.638,64 RON
Valoare atribuită
96.309,74 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.05.2018 13:46
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.309,74 RON

din 96.638,64 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 328,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.