Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei hidraulic

Număr anunț
DA20388251
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO805361)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,41 RON
Valoare atribuită
529,41 RON
Data publicării
18.05.2018 13:39
Termen limită
24.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,41 RON

din 529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.