Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tuburi PCR 0.2 ml, strip 8 cu capac plat, transparente
- Număr anunț
- DA20397472
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 986,54 RON
- Valoare finală
- 986,56 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 12:25
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.