Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale si articole sanitare conform referat de necesitate si oportunitate

Număr anunț
DA20385131
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.067,27 RON
Valoare atribuită
6.067,27 RON
Data publicării
18.05.2018 11:42
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.067,27 RON

din 6.067,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.