Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIR DE SUTURA RESORBABIL PGA, FARA AC, 150 CM
- Număr anunț
- DA20380823
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334,80 RON
- Valoare atribuită
- 334,80 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 09:21
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
334,80 RON
din 334,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro