Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse lactate

Număr anunț
DA20371642
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SOTRON (CUI 18319240)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,80 RON
Valoare atribuită
409,80 RON
Data publicării
17.05.2018 11:45
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,80 RON

din 409,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.