Ofertă refuzată Cumpărare directă

Beton B200 C12/15

Număr anunț
DA20368442
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
SUT-ICIM SA (CUI 1100113)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
17.05.2018 09:55
Data finalizării
21.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.