Ofertă refuzată Cumpărare directă

balast

Număr anunț
DA20353357
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
ADASA SRL (CUI RO13773962)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare finală
25.000 RON
Data publicării
16.05.2018 09:35
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.