Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serviciu de masa Luminarc Ocean Fume, 44 piese

Număr anunț
DA20298755
Autoritate contractantă
COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39141000-2 · Mobilier si echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160 RON
Valoare finală
4.160 RON
Data publicării
10.05.2018 11:05
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.