Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse lactate
- Număr anunț
- DA20385953
- Autoritate contractantă
- G.P.P. NR.2 (CUI 32345571)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,30 RON
- Valoare atribuită
- 305,30 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 12:12
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,30 RON
din 305,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro