Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 26,2% sub estimat
API CAMPY cu reactivi aditionali;Api 20E cu reactivi aditionali inclusi;API 20 NE cu reactivi aditio
- Număr anunț
- DA20390387
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.559 RON
- Valoare atribuită
- 4.842,29 RON 26,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2018 22:01
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.842,29 RON
din 6.559 RON estimat
26,2%
Adjudecat la 73,8% din estimat · economie 1.716,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.