Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare prelungitoare valve pentru UM 02110 Bistrița

Număr anunț
DA20395539
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357 RON
Valoare atribuită
357 RON
Data publicării
21.05.2018 11:21
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357 RON

din 357 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.