Ofertă acceptată Cumpărare directă

POIANA CHOKOTOFF 238G si CROCO MINI BREZ.SA1,5KG

Număr anunț
DA20398763
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 2845400)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,95 RON
Valoare atribuită
256,95 RON
Data publicării
21.05.2018 13:07
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,95 RON

din 256,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.