Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,2% sub estimat
100G TUC BISCUITI ORIGINAL /BRANZA
- Număr anunț
- DA20397062
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,68 RON
- Valoare atribuită
- 144,72 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2018 12:11
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,72 RON
din 157,68 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 12,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.