Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

SOLOM CASCAVAL RUCAR CCA 500G

Număr anunț
DA20395823
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15894700-8 · Delicatese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,89 RON
Valoare atribuită
324,22 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
21.05.2018 11:30
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,22 RON

din 344,89 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 20,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.