Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vaccin Engerix B 20mcg/1ml (adulti - vaccin anti hepatita B)
- Număr anunț
- DA20396189
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.429 RON
- Valoare atribuită
- 4.429 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:41
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.429 RON
din 4.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro