Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de tuns gazon MTD DL 46P

Număr anunț
DA20395789
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
Cod CPV
16400000-9 · Masini agricole sau horticole de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
813,45 RON
Valoare atribuită
813,45 RON
Data publicării
21.05.2018 11:29
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

813,45 RON

din 813,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.