Atribuită Cumpărare directă

R12215/01.08.2024 - FORTE PLUS DET. ARAGAZ, CUPTOR PULV. 233 750ml SANO

Număr anunț
DA36249005
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
250,51 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,51 RON