Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa Chirurgie Veterinara

Număr anunț
DA20378088
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
PANCAR SRL (CUI RO12426736)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.905 RON
Valoare atribuită
5.905 RON
Data publicării
17.05.2018 15:59
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.905 RON

din 5.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.