Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII INSPECTII TEHNICE PERIODICE

Număr anunț
DA20364447
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 RASNOV (CUI 29413102)
Furnizor / câștigător
ILA TEST SRL (CUI RO27148085)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare finală
117,65 RON
Data publicării
16.05.2018 15:40
Data finalizării
21.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.