Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft Basic, gri, A4, 75mm, marmorat, 10buc/cutie Cod RTC RQ010000
- Număr anunț
- DA20398612
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara MANAGEMENT INTEGRAT AL DESEURILOR IN JUD.Dambovita (CUI 13663510)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,30 RON
- Valoare atribuită
- 258,50 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:02
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,50 RON
din 258,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro