Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLAN DE EVACUARE A3

Număr anunț
DA20396067
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Furnizor / câștigător
DR. OFFICE GROUP SRL (CUI RO8030627)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,88 RON
Valoare atribuită
44,88 RON
Data publicării
21.05.2018 11:37
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,88 RON

din 44,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.