Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Tesatura pentru perdele, Draperie blackout, Sina dubla 3 m/bucata, Covor pentru copii

Număr anunț
DA20394085
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
PRODTEX MODEL SRL (CUI 4826456)
Cod CPV
19244000-8 · Tesaturi pentru perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.854 RON
Valoare atribuită
184.854 RON
Data publicării
21.05.2018 10:35
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184.854 RON

din 184.854 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.