Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 35L, 50BUC/SET, SUBTIRI BONUX DETERGENT MANUAL 400GR CIF CREMA DE CURATAT ROLA TORK MATIC

Număr anunț
DA20379877
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.N. NR. 32 BRASOV (CUI 29369384)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,44 RON
Valoare atribuită
294,44 RON
Data publicării
18.05.2018 08:41
Termen limită
25.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,44 RON

din 294,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.