Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet D RECHIZITE

Număr anunț
DA20359754
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DARASTI ILFOV (CUI 14095140)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.833,31 RON
Valoare finală
1.833,31 RON
Data publicării
16.05.2018 13:02
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.