Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie publica de servicii de intretinere auto GR-04-RXW.
- Număr anunț
- DA20398764
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.242,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.242,42 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:07
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.242,42 RON
din 1.242,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro