Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa de apa

Număr anunț
DA20397771
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,18 RON
Valoare atribuită
1.703,18 RON
Data publicării
21.05.2018 12:35
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,18 RON

din 1.703,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.