Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet 18 mai 2018 - Carte
- Număr anunț
- DA20391935
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.518,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.518,90 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 09:13
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.518,90 RON
din 1.518,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro