Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de analiza si configurare sistem integrat de management al fluxuril;or informationale

Număr anunț
DA20385778
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
NEAGU EXPERT ADMIN S.R.L. (CUI 38957260)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.800 RON
Valoare atribuită
74.800 RON
Data publicării
18.05.2018 12:05
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.800 RON

din 74.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.