Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Vesela+tacamuri+pahare pentru dotare camin cultural.
- Număr anunț
- DA20374268
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.649,50 RON
- Valoare finală
- 9.649,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:25
- Data finalizării
- 21.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.