Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOMESTOS 5L PINE FRESH
- Număr anunț
- DA20400115
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,36 RON
- Valoare atribuită
- 56,36 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:55
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,36 RON
din 56,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro