Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Samsung, 138 cm, 55MU6102, 4K Ultra HD [UE55MU6102KXXH]
- Număr anunț
- DA20399271
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.323,73 RON
- Valoare atribuită
- 5.323,73 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:24
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.323,73 RON
din 5.323,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro