Atribuită
Cumpărare directă
R12296/01.08.2024 - pachet spray-uri de curatat
- Număr anunț
- DA36249408
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 436,56 RON
- Data publicării
- 05.08.2024 14:29
- Data finalizării
- 05.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.