Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bulion Carbohidrati Baza ; Glucose OF Medium

Număr anunț
DA20390388
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI RO17788699)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,20 RON
Valoare atribuită
447,20 RON
Data publicării
18.05.2018 22:25
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,20 RON

din 447,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.